PRODUKTY

Naleznete u nás veškeré  vybavení pro váš obchod či restauraci. V rámci svých dlouholetých  zkušeností  Vám také poradíme s výběrem produktů a naše pomoc nechybí ani u samotné realizace projektu. 

AKČNÍ NABÍDKA

červen - červenec 2018

Zobrazit leták →

OBCHODY

Naleznete u nás široký sortiment vybavení pro obchody a prodejny, od chladícího zařízení až po regály nejrůznějších modifikací včetně doplňkového sortimentu, jako vstupní zařízení, pokladní boxy, informační systémy, cenovky, nářezové stroje a mnoho dalšího. 

RESTAURACE

Pro Vaše restaurační provozy dodáváme veškeré gastro vybavení počínaje vidličkami a talíři až po celé varné bloky. Dále u nás naleznete výčepní zařízení, univerzální roboty, nářezové stroje, škrabky brambor a zeleniny, myčky skla a nádobí, kompletní vybavení pro pizzerie, školní kuchyně a mnoho dalšího.

DROBNÝ INVEN.

Pro Vaše provozovny dodáváme také veškerý drobný inventář. Naleznete u nás jak sortiment k přípravě pokrmů jako jsou gastronádoby, pánve, náčiní nebo hrnce tak i k sestavení kompletního bufetového systému, vybavení kuchyní ve školách nebo restauracích a mnoho dalšího. 

Regálové systémy

REGÁLY

Dodáváme široký výběr kovových skladových regálů se spojením buď šrouby nebo stavebnicové systémy zásuvného typu pro rychlou montáž. Pomůžeme Vám s výběrem a naplánováním Vašeho prostoru s ohledem na materiál či zboží na které chcete regály využít.